Dolgu Uygulamaları

Yüzünüzün zaman içerisindeki kayıplarını ortadan kaldırmak için başvurabileceğiniz Dolgu Uygulamaları, CK Klinik güvencesiyle daha sağlıklı ve daha bilinçli şekilde uygulanacaktır. İstediğiniz sağlıklı görüntüyü yapmacık olmayacak şekilde sağlamak için tercih edebilirsiniz.
Tümünü Oku

Botilinium Toksin Uygulamaları

Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ilaçların enjekte edilmesi sayesinde yüzünüzdeki her türlü yara izi, kırışıklıklar ve sarkma etkilerinden kurtulmak için Botilinum Toksin Uygulamaları tam olarak size göre. Daha genç görünmek için geç kalmayın.
Tümünü Oku

Prp Tedavisi

Tamamen kendi vücudunuzdan alınarak elde edilecek serumun yine cildinizdeki ölü hücrelerin canlandırılması için kullanılacak en yeni uygulamalardan olan PRP Tedavisi ile daha sağlıklı ve genç görüntüye kavuşmanız imkansız değil.
Tümünü Oku

Mezoterapi Uygulamaları

Cildinize faydası olacak ve gençleşmesini sağlayacak içerikteki ilaçlardan, ihtiyacınız olacak kadarının karıştırılmasıyla enjekte edilecek mükemmel bir ilaç ortaya çıkarılması, Mezoterapi Uygulamaları için vazgeçilmezdir. En genç ve en güzel cilde sahip olmak için tercih edebilirsiniz.
Tümünü Oku

Altın İğne Uygulaması

Yüksek frekanslı enerji sayesinde cildinizin zarar görmeden iyileşmesini ve yenilemek için gerekli olan cildinizin alt tabakasında bulunan maddelerin artmasını sağlamak her zaman mümkün olacaktır. Altın İğne Uygulaması sayesinde, cildinizi eski formuna kavuşturun.
Tümünü Oku

Radyofrekans Pasif Egzersiz

Vücudunuzdaki fazlalıklardan kurtulmak istemez misiniz? Selülit ve yağlarınızın yok edilmesi için en etkili yöntemlerin başında gelen Radyo Frekans Pasif Egzersiz sayesinde, daha sağlıklı ve daha estetik görüntüye kavuşabilirsiniz. Mükemmeli yakalamak için tercih edebilirsiniz.
Tümünü Oku