Popo bölgesi kaslardan oluşur ancak yaş, genetik faktörler ve hızlı kilo kaybı nedeniyle kas yapısı bozulabilir. Poponun sarkması, basık olması ya da normalden küçük olması kadınlarda ruhsal ve fiziksel bozukluklara yol açmaktadır. Popo estetiği ise tüm problemlere çözüm sunan özel bir ameliyattır. CK Klinik popo estetiği ile kadınların estetik bir görünüme kavuşmasını sağlarken ruhsal ve bedensel iyileşmeleri de gerçekleştirir.

Brezilya Popo Estetiği

Brezilya poposu estetiği uygulamasında sırt, bel, karın ve basen bölgesindeki fazla yağ alınır, saflaştırılır ve popo bölgesine yerleştirilir. Yeni yağ hücreleri sayesinde, pop bölgesindeki yağ hacmi ve miktarı artar istenilen büyüklük ve dolgunluktaki popo şekline ulaşılır.

Brezilya popo estetiği ameliyatı ile kişiler istenmeyen bölgelerindeki fazla yağlardan kurtulur, ince bir görünüme sahip olur ve popo dikleşerek dolgun bir görünüme sahip olur. Popo bölgesine enjekte edilen yağ dokusu, kişinin kendi dokusu olduğu için güvenilir ve kalıcı bir uygulamadır.

Popo Büyütme Estetiği

Bu estetik sadece büyük popoya sahip olmak için yapılmaz, popo yeniden düzenlenir ve şekil verilir. Hoş ve kıvrımlı bir popo şekline sahip olabilmek, yağ hacminin eşit derecede olması ve çarpıcı bir görünüm için popo büyütme estetiği ameliyatı uygulanmaktadır. Ameliyatsız popo büyütme estetiği de kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilir, her iki işlemde de acı ve ağrı hissi oldukça azdır.

Zayıf kişiler daha belirgin kalçalara sahip olmak isterken kilolu kişiler ise daha dik bir kalçaya sahip olmak için popo büyütme ameliyatı tercih ederler.

Popo Kaldırma Estetiği

CK Klinik hekimleri tarafından özenle yapılan popo kaldırma estetiği kadınları mutlu eden ve özgüvenlerini yükselten özel bir yöntemdir. Sarkan, pürüzlü, basık popo şekli kadınları her zaman üzen ve moral bozan bir olaydır. Popo kaldırma estetiği ameliyatı ise kıvrımlı, yuvarlak ve pürüzsüz bir görünüme sahip olmanızı sağlar. Ameliyat izleri ise görünmeyecek derecede küçüktür.

Popo kaldırma estetiği farklı yöntemler ile yapılmaktadır, doktorunuzla iletişime geçerek kendiniz için en doğru kararı verebilir, plajlarda rahatça dolaşabilir ve günlük hayatınızı mutlulukla sürdürebilirsiniz.