Son yıllarda kadınların en fazla tercih ettiği estetik ameliyat türlerinden biri de genital bölge estetiğidir. Doğuma bağlı oluşan deformeler, renk, şekil ve biçim bozukları ya da genetik faktörler etkisi ile istenmeyen görüntüde olan vajina bölgesindeki sorunları giderebilmek için vajina estetiği uygulanmaktadır.

Vücudun herhangi bir bölgesinde yapılan estetik operasyonlar ile vajina estetiği ameliyatlarının bir farkı yoktur. Her iki ameliyatta da kadınların güzelliği ve mutlulukları düşünülmektedir. CK Klinik tarafından yapılan vajina estetiği ameliyatı ile hoşnut olmadığınız görüntüden kurtulabilir ve sağlıklı bir cinsel yaşam sürdürebilirsiniz.

Vajinal estetik genellikle iç dudakların büyümesi, sarkıklıklar ve vajina genişlemesi gibi nedenler ile tercih edilmektedir. Tıp alanının her geçen gün yenilenmesi ile birlikte kadınların bu sorunlardan kurtulabilmesi de oldukça kısa süren ameliyatlar ile gerçekleşmektedir. Eğer böyle bir sorununuz varsa kliniğimizi doğrudan arayabilir tüm çekince ve kuşkularınızı giderebilirsiniz.

Vajina Estetiği

Vajinanın genişlemesi ya da sarkması gibi durumlar cinsel ilişki sırasında acı hissi ve tatminsizliklere yol açarken aynı zamanda kadınlarda moral bozukluğuna da sebep oluyor. Vajina estetiği operasyonu ile vajina deforme olmadan önceki haline dönüyor aynı zamanda bu işlem kalıcı ve kesin bir çözüm olarak öne çıkıyor.

Labioplasti Nedir?

Genital estetik ihtiyacı duyan tüm kadınlar labioplasti yaptırabilir. Bakireler, daha önce doğum yapmayan kadınlar ve tüm yaş grupları için uygulanan labioplasti iç dudak estetiği için yapılır. İç dudak estetiği ile sarkan dudaklar toparlanır, istenilen görüntü sağlanır ve işlem sonrasında iz kalmaz. Oldukça ağrısız olan labioplasti sonrasında kadınlar günlük hayatına dönebilir.

Vajinoplasti Nedir?

Genital bölge estetiği arasında en fazla tercih edilen yöntemlerden biri de vajinoplasti, bilinen ismiyle vajina daraltma işlemidir. Daha önce doğum yapan, cinsel hazzı arttırmak isteyen ve vajina girişini şekillendirmek isteyen tüm kadınlar bu ameliyatı olabilir. Bakire ya da bekar olmanız bu işlem için engel değildir.

Vajinoplasti sonrasında iyileşme süreci de oldukça hızlı geçer, bölgenin temiz tutulması oldukça önemlidir. Kadınların cinsel ve bedensel mutluluğu için yapılan vajinoplasti CK Klinik hekimleri tarafından uygulanmaktadır.